MBGSOFT

2018 yılında Bursa’ da kurulan MBGSOFT yazılım şirketi sektördeki firmaların yazılım ihtiyaçlarına yönelik en güncel teknoloji ve programlarla hizmet vermeyi amaçlıyor. Ticari yazılım ürünleri, sektörel çözümler, mobil uygulamalar, e-ticaret çözümleri ve dijital pazarlama alanlarında çözüm sunuyor.

Güncel web sitesi tasarımları ve sosyal medya danışmanlığı ile firmanızın dijital pazardaki görünürlüğü arttırmayı hedefliyor.

0
team members
0
years in business
0
+
successful projects

HİZMETLER

Strateji

İşlerimize başlamadan önce firmalara detaylı bir stratejik plan sunuyoruz. Bu süreçte karşılıklı bilgi alışverişi ve talep doğrultusunda firmanın ihtiyacına uygun hizmetleri ve ürünleri sunmayı hedefliyoruz.

Web Tasarım

İş portföyünüze uygun özelleştirilmiş web sitesi tasarımları oluşturarak müşterilerimize sunuyoruz. Logo tasarım ve isteğe bağlı ek hizmet desteği sağlıyoruz. Fotoğraflarınızı en iyi şekilde web sitenize optimize ediyoruz.

Yazılım Geliştirme

İşlerinizin büyümesini kontrol etmek ve detaylı muhasebesini tutmanız için gelişmiş ticari yazılım ürünlerimizi sunuyoruz. Sektörde 16 yıldır söz sahibi olan E-Yaz şirketinin geliştirmiş olduğu yazılımlar ile size hizmet veriyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarın öneminin arttığı bu dönemde, işlerinizin, hizmetinizin veya ürünlerinizin online olarak görünür olması konusunda dijital pazarlama danışmanlığı yapıyoruz. SEO çalışmaları, Sosyal Medya Entegrasyonu ve Google hizmetleri gibi bir çok alanda destek veriyoruz.

Our Specialists

TESTIMONIALS

Got a project for us?

Let’s Chat!

Call us to discuss details!

(001) 234-5678